Nike Mercurial Victory IV FG 555613.635

| Maj 29, 2018 | 0 Comments

Buty Nike MERCURIAL VICTORY IV FG 555613. 635 zostały idealnie przystosowane do gry w piłkę nożną. Producent dołożył wszelkich starań, aby buty były jak najwyższej jakości i trwałości. Renomowana marka Nike, której nikomu nie trzeba przedstawiać zawsze dostosowuje się do potrzeb klientów i swoje produkty wykonuje tylko z najlepszych materiałów.
Obuwie Nike w tym modelu zostało wyprodukowane z najlepszej gatunkowo skóry, dzięki czemu jest wygodne, a jednocześnie trwałe. Na piętach oraz na czubkach buty zostały wzmocnione, co chroni je przed uszkodzeniem i ewentualnym rozklejeniem.
Podeszwa została wykonana z dobrej gumy, która jest trwała i nie ściera się zbyt szybko. Bieżnik idealnie dostosowany do potrzeb piłkarzy. W środku mamy włożone wkładki, które idealnie dopasowują się do stopy oraz zapewniają wygodę i komfort podczas treningów.
Konstrukcja podeszwy powoduje, że ten model idealnie trzyma się nawierzchni i chroni zawodnika przed upadkiem.
Wygląd butów Nike MERCURIAL VICTORY IV FG 555613. 635 jest oryginalny i odpowiedni do uprawianego w tym modelu sportu.
Buty Nike MERCURIAL VICTORY IV FG 555613. 635 zapewnią wygodę oraz komfort nawet w najbardziej intensywne meczyki piłki nożnej. Dzięki tym butom gra stanie się przyjemnością, a po meczu nie będziemy mieli zmęczonych przeciążonych nóg. Dodatkowo obuwie Nike jest bardzo wytrzymałe, co ma ogromne znaczenie w tym sporcie.

Tags: ,

Category: Sprzęt piłkarski

About the Author ()

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *