La Liga w Eleven Sports

| Marzec 26, 2018 | 0 Comments

Sieć Eleven Sports Network oficjalnie poinformowała o nabyciu praw do transmisji ligi hiszpańskiej (La liga)na terenie Polski przez trzy najbliższe lata. Oznacza to, że mecze będziemy mogli bezpłatnie oglądać na stronie www. elevensports. pl lub na www. player. pl. Dla wielu jest kibiców jest to na pewno dobra wiadomość, gdyż w ostatnich latach prawa do transmisji posiadało na wyłączność Canal+. Cały zamysł wydaje się być bardzo ciekawy, jednakże czy strona www wytrzyma podczas meczu Barcelona-Real? Odpowiedź na to pytanie otrzymamy w niedługim odstępie czasu.
Warto jednak zadać sobie pytanie, co mają zrobić abonenci NC+, którzy podczas podpisywania umowy kierowali się głównie prawami do ligi hiszpańskiej. Mi samemu jest ciężko na to odpowiedzieć, jednak grupa NC+ zapewnia, że robi wszystko co w ich mocy, aby znaleźć nić porozumienia między obiema sieciami, chociaż sami określają rozmowy jako skomplikowane i trudne.
Fani piłki nożnej będą mogli oglądać Primera División za darmo w STS TV na stronie www. sts. pl, jednakże jest to serwis bukmacherski i meczu nie będzie można oglądać w trybie całego ekranu(z wyjątkiem telefonu).
Wydaje się, że na całym wydarzeniu, które wydawało się jeszcze niedawno absurdalne zyskają kibice, którzy będą mogli oglądać mecze swoich ukochanych drużyn zupełnie za darmo.

Tags: , , , , ,

Category: Liga Hiszpańska, Piłka w TV

About the Author ()

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *